Świat stale się zmienia. Rozwój technologii umożliwia wprowadzenie coraz to nowszych rozwiązań i usług również w branży pogrzebowej. Zakład Pogrzebowy Nekropolis nie pozostaje w tyle. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów, na stronie domu pogrzebowego Nekropolis dostępne są e-Nekrologi. 

Wirtualny nekrolog – dlaczego warto? 

Wirtualne nekrologi są alternatywą dla klasycznych nekrologów umieszczonych w prasie codziennej. Ponieważ czytelnictwo gazet spada z dnia na dzień, a rodzina w tym wypadku ma mniejsza kontrolę nad tym, do kogo trafi informacja o pogrzebie, bezpieczniejszym rozwiązaniem jest wirtualny nekrolog. 

Jakie funkcje posiada e-Nekrolog?

Nekrologi zamieszczone zostają na stronie zakładu pogrzebowego Nekropolis. Aby wyszukiwanie nekrologu było uproszczone, wszystkie nekrologi są podzielone na odpowiednie miasta, w których ma odbyć się ceremonia pogrzebowa. Zaletą wirtualnych nekrologów jest również możliwość dodania zdjęcia bliskiej osoby. Ponadto rodzina może udostępnić nekrolog w swoich mediach społecznościowych lub udostępnić nekrolog poprzez SMS. Internetowe Nekrologi zawarte na stronie zakładu pogrzebowego Nekropolis zawierają również epitafia organizowanych pogrzebów przez zakład pogrzebowy Tren. 

Mapa dojazdu w e-Nekrologach

Internetowe nekrologi oferowane przez zakład pogrzebowy Nekropolis posiadają również pinezkę. Po jej kliknięciu wyświetlona zostaje mapka z dojazdem do kościoła, kaplicy lub na cmentarz. To bardzo ułatwia przyjazd osób, które mieszkają w innym mieście i nie są zaznajomione z rodzinnym miastem Osoby Zmarłej. 

Wieczna pamiątka

Nekrologi zakładu pogrzebowego Nekropolis wyróżniają się wielką elegancją. Dzięki temu będą stanowić piękną pamiątkę w Internecie po Zmarłym. Zamieszczone zdjęcie lub słowa smutku będą epitafium, które nigdy nie zostanie nadgryzione przez ząb czasu.