Firma Nekropolis z Bielan jest zakładem pogrzebowym, który od lat funkcjonuje w branży funeralnej, dzięki temu zdobył ogromną wiedzę i doświadczenie. Nekropolis jest warszawskim domem pogrzebowym i znajduje się na ulicy Gwiaździstej 17 w dzielnicy Bielany. Zakład pogrzebowy na Bielanach znajduje się w bardzo dogodnej lokalizacji, z tego względu iż jest oddalony od Szpitala Bielańskiego jedyne 3 kilometry. Warszawski zakład realizuje całodobowe odbiory ciał ze Szpitala Bielańskiego. Pogotowie pogrzebowe na Bielanach przyjmuje zgłoszenia pod całodobowym numerem telefonu :602-390-231. W momencie śmierci bliskiej osoby bardzo istotne jest sprawne działanie i przewiezienie ciała do chłodni, aby było przechowywane w odpowiednich warunkach. Głównym atutem warszawskiej firmy pogrzebowej jest własna i nowoczesna chłodnia z zapleczem, która pozwala na zminimalizowanie całościowych kosztów pogrzebów.

Ponadto dom pogrzebowy na Bielanach zajmuje się kosmetyką i toaletą pośmiertną. Profesjonalni i wysoko wykwalifikowani pracownicy zajmują się procesem mycia, golenia, i zabezpieczenia ciała, aby godnie przygotować zmarłego do ostatniego pożegnania.

Zakład pogrzebowy Bielany

Dom pogrzebowy na Bielanach

Oferta usług pogrzebowych jest skierowana zarówno do mieszkańców warszawskiej dzielnicy Bielany, jak i innych dzielnic Warszawy.  Dom pogrzebowy Nekropolis Bielany posiada szeroką i rozbudowaną ofertę świadczonych usług pogrzebowych:

– wszystkie rodzaje pogrzebów

– całodobowe pogotowie pogrzebowe

– sprowadzenie zwłok z zagranicy

– formalności i zasiłki

– kremacje

– ekshumacje

– kosmetyka pośmiertna

– oprawa muzyczna

– oprawa florystyczna

Całodobowy zakład pogrzebowy Bielany

Zakład pogrzebowy Nekropolis Bielany gwarantuje usługi najwyższej jakości zachowując przy tym należyty szacunek do osoby zmarłej. Firma pogrzebowa świadczone usługi wykonuje z najwyższą dbałością o szczegóły oraz dokłada wszelkich starań, aby dopasować się do oczekiwań i możliwości finansowych rodzin.


Dane kontaktowe Dom pogrzebowy Bielany:

 Adres: Gwiaździsta 17, 01-651 Warszawa

 Godziny: Czynne całą dobę

 Telefon: 602 390 231

Dane kontaktowe Szpital Bielański:

Ulica Cegłowska 80, 01-809 Warszawa Bielany

Telefon: 22 569 05 00