Zakład pogrzebowy Nekropolis w Wyszkowie stale się rozwija swoją ofertę usług pogrzebowych. Pracownikom zakładu zależy, aby jak najbardziej pomóc mieszkańcom Wyszkowa w tym trudnym czasie. Dlatego od lat organizuje godne ceremonie pogrzebowe. Aby pozostać jeszcze bardziej transparentnym, od tego roku Zakład Pogrzebowy Nekropolis Wyszków dostępny jest również w mediach społecznościowych. 

Zakład Pogrzebowy Nekropolis Wyszków – Facebook i Instagram

Na stronie Facebook regularnie publikowane są materiały dotyczące działalności firmy, przydatnych porad funeralnych oraz zdjęć z ceremonii pogrzebowych. Dzięki stronie Facebook kontakt między klientami zostaje ułatwiony, a każda osoba zainteresowana skorzystaniem z usług pogrzebowych zakładu Nekropolis, może zajrzeć za kulisy i poznać aktualne wydarzenia i informacje z firmy. 

Na Instagramie zakładu pogrzebowego Nekropolis pokazanych jest wiele porad oraz informacji, które mogą być odpowiedzią na wiele pytań dotyczących organizacji ceremonii pogrzebowych. Pracownicy chętnie dzielą się zdjęciami akcesoriów funeralnych oraz karawanów, aby przybliżyć państwu funkcjonowanie ich firmy. 

Dzięki mediom społecznościowym personel zakładu pozostaje w stałym kontakcie ze swoimi klientami. Zachęcamy do odwiedzin:

Facebook: https://www.facebook.com/NekropolisDomPogrzebowyWyszkow 

Instagram: https://www.instagram.com/nekropolis.dompogrzebowy/