Zakład pogrzebowy Służew

Służew to spokojna dzielnica Warszawy, której mieszkańcy żyją swoim tempem.  Bywają jednak chwile, które sprawiają, że codzienny rytm dnia zostaje zaburzony, a czas dla niektórych na chwilę się zatrzymuje. Informacja o śmierci to coś, przed czym nikt nie ucieknie. Niestety, ale najbliżsi zmarłego, mimo bólu, z jakim się mierzą, muszą zorganizować pogrzeb. Przygotowania do ostatniego pogrzebu to zadanie skomplikowane, które wymaga ogromnej znajomości przepisów prawnych i dobrej organizacji czasu. W zakładzie pogrzebowym w Służewie pracownicy mają doświadczenie w organizacji uroczystości pogrzebowych, dlatego wszystkie obowiązki wynikające z przygotowań do pogrzebu przejmą na siebie i wykonają w wyznaczonym terminie. 

Zakład Pogrzebowy Służew

Źródło: Wikipedia Autor: Adrian Grycuk

 

Usługi pogrzebowe Służew 

Zakład pogrzebowy w Służewie realizuje pogrzeby kremacyjne lub tradycyjne z osobą duchowną, lub mistrzem ceremonii. Wszystko przygotowane jest w taki sposób, aby z rodzin został ściągnięty ciężar organizacyjny, a bliscy zmarłego mogli skupić się na spokojnym przeżywaniu żałoby. Mieszkańcy dzielnicy Służew mogą liczyć na wsparcie i pomoc ze strony doświadczonego personelu firmy pogrzebowej Ursynów oraz pewność, że uroczystość zostanie zorganizowana w sposób osobisty. 

Usługi pogrzebowe w dzielnicy Służew to pomoc rodzinom w żałobie już od pierwszego telefonu. O każdej porze dnia zostanie zorganizowana eksportacja ciała do chłodni, a pracownicy firmy udzielą informacji dotyczących następnego postępowania. Przygotowania do pogrzebu to również moment, który rodzi wiele pytań. Pracownicy zakładu pogrzebowe w Służewie odpowiedzą na wszystkie pytania i rozwieją wszelkie wątpliwości. Z pracownikiem firmy pogrzebowej Ursynów w Służewie można kontaktować się 24/7, siedem dni w tygodniu.