Przez całe życie ludzie zbierają niezliczoną ilość wspomnień i doświadczeń. Jednym z najcięższych, z którym muszą się zmierzyć, jest śmierć bliskiej osoby. To zdecydowanie jedno z najtrudniejszych chwil, jakie mogą spotkać człowieka. W takim momencie niezbędne jest wsparcie oraz opieka ze strony specjalistów, którzy pomogą w organizacji ostatniej drogi ukochanej osoby. Właśnie takie kompleksowe wsparcie oferuje Dom Pogrzebowy Kobyłka dla mieszkańców Warszawy, którzy pochodzą z miejscowości Kobyłka oddalonej od stolicy Polski około 17 kilometrów. Często też rodziny pracują w Warszawie, na co dzień dojeżdżają z Kobyłki. Ta informacja i oferta usług pogrzebowych w Kobyłce skierowana jest również do nich.

Firma funeralna posiada nie tylko bogate doświadczenie, ale również obsługuje rodziny zmarłych zgodnie z najwyższymi standardami w branży pogrzebowej. Charakteryzują ich tradycyjne rozwiązania w organizacji ceremonii, które z klasą łączą się z nowoczesnością i wykorzystywaniem najnowszych technik. Wykwalifikowani pracownicy podchodzą do bliskich  indywidualnie z poszanowaniem ich trudnych uczuć oraz wszelkich życzeń i próśb. Całodobowo pod numerem telefonu – 692 114 000 – przyjmują zlecenia na przewozy zmarłych do pomieszczeń chłodniczych. 

Zakład pogrzebowy z Kobyłki przygotuje piękną oprawę pogrzebu

Zrozumienie potrzeb rodziny w żałobie oraz indywidualne podejście do każdej uroczystości sprawiają, że dom pogrzebowy Kobyłka cieszy się niesłabnącym zaufaniem. Wśród oferty można skorzystać z opcji, która wyróżnia firmę na tle innych domów pogrzebowych. Jest nią profesjonalna usługa florystyczna. Wybór odpowiedniego wieńca czy kompozycji kwiatowej jest bowiem nie tylko tradycją, ale również wyrazem uczuć i pamięci o zmarłym. Dlatego dom pogrzebowy Kobyłka przygotowuje różnorodne kwiatowe kompozycje dokładnie odzwierciedlające uczucia i prośby rodzin. Wieńce pogrzebowe dostępne w ofercie są zróżnicowane, zarówno pod względem wielkości, kształtów, jak i użytych materiałów. Mogą być skromne i subtelne, ale też okazałe i reprezentacyjne. Każdy wieniec i wiązanka są tworzone z pasją i uwzględnieniem najdrobniejszych szczegółów.

Usługi Pogrzebowe dla mieszkańców Warszawy i okolic Dom Pogrzebowy Kobyłka

Adres:

ul. Rejtana 1,

05-230 Kobyłka

Numery telefonu:

całodobowy – 692 114 000 

biuro – 539 972 778 

Adres e-mail:

biuro@dompogrzebowykobylka.pl