Rozwijająca się prężnie branża pogrzebowa coraz częściej i chętniej sięga po nowoczesne rozwiązania, mające ułatwić bądź przyspieszyć organizację ceremonii pogrzebowych. Mogą również wpłynąć na ich ogólny obraz, czyli piękno i dopracowanie w każdym detalu. Dom pogrzebowy Zielonka, nie tylko stawia na nieprzerwany rozwój i nowe techniki, ale jednocześnie szanuje tradycję. Dlatego tak ważne jest, aby w chwilach żałoby móc polegać na takich specjalistach, którzy nie tylko doskonale znają się na swoim fachu, ale również są otwarci na indywidualne potrzeby rodzin.

Zakład pogrzebowy z Zielonki służy rodzinom mieszkającym w Warszawie i pochodzących z miejscowości Zielonka, oraz tym którzy pracują w Warszawie a mieszkają na co dzień w Zielonce. Zakład pogrzebowy oferuje wszechstronne wsparcie w trudnych chwilach pożegnania bliskich. Nowoczesne podejście do tradycji oraz otwartość na innowacje pozwala na organizację wyjątkowych i wzruszających uroczystości. Pracownicy są w stanie spełnić prośby najbardziej wymagających klientów. Nie boją się wyzwań, ponieważ najwyżej stawiają dbałość o rodziny pogrążone w żałobie. 

Kremacje w zakładzie pogrzebowym z Zielonki

Współczesne społeczeństwo coraz częściej wybiera kremację jako alternatywę dla tradycyjnego pochówku. Wiedzą, że jest nie tylko ekologiczna, ale również daje większą swobodę w wyborze miejsca pochówku czy przechowywania prochów. Zwłaszcza przy zmniejszającej się ilości miejsc grzebalnych. Z tych i innych przyczyn, dom pogrzebowy Zielonka wychodzi naprzeciw tym oczekiwaniom, oferując kompleksowe usługi kremacyjne.

Pracownicy robią wszystko, co w ich mocy, aby proces kremacji przebiegał z szacunkiem dla zmarłego i z poszanowaniem dla uczuć jego rodziny. Zespół specjalistów zapewnia, że cały proces jest transparentny i dokładnie wyjaśniony bliskim zmarłego. Klient może liczyć na pełne wsparcie w wyborze urny oraz miejsca pochówku.

Przychodząc do domu pogrzebowego Zielonka, rodziny mogą być pewne, że ich bliscy zostaną otoczeni należytą troską i najwyższym szacunkiem. Nowoczesne podejście do kremacji, a także indywidualne podejście do każdego klienta, sprawiają, że zakład pogrzebowy jest miejscem, w którym organizowane są godne i dopracowane uroczystości pożegnalne.
Wysokiej jakości usługi pogrzebowe Zielonka i okolice

Dom Pogrzebowy Zielonka

Adres:

ul. Marecka 9

05-220 Zielonka

Numery tel.:

całodobowy – 692 146 000 

biuro – 539 966 095 

E-mail

biuro@dompogrzebowyzielonka.pl